E-mail:

Opolczyka Residence

Opolczyka Residence to inwestycja zlokalizowana przy ul. Księcia Władysława Opolczyka 24 w dzielnicy Widzew-Olechów w Łodzi.

  • ul. Ks. Wł. Opolczyka 24, 92-417 Łódź, Polska

  • Inwestycja zrealizowana

Opolczyka Residence to inwestycja zlokalizowana przy ul. Księcia Władysława Opolczyka 24 w dzielnicy Widzew-Olechów w Łodzi. Projekt zakłada kameralną i nowoczesną 4 – kondygnacyjną zabudowę obejmującą 23 apartamenty o powierzchni od 58 do 104 m2.

Przestrzenne i funkcjonalne mieszkania gwarantują ich dowolną aranżację, a duże panoramiczne okna zapewniają odpowiednie doświetlenie wnętrz i poczucie przestronności. W zależności od usytuowania na kondygnacji, do każdego mieszkania przynależeć będzie rozległy przeszklony balkon o powierzchni 20 m2 lub duży taras wykończony deską kompozytową z przydomowym ogródkiem.

W budynku przewidziano cichobieżną windę,  pomieszczenia gospodarcze usytuowane na piętrze, oraz na poziomie -1, miejsca parkingowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym, a także miejsca postojowe na ogrodzonym terenie.

Wysoki standard wykończenia, eleganckie wnętrza budynku oraz nowoczesne przeszklone balkony to tylko jedne z nielicznych atutów naszej inwestycji. Przemyślany i spójny koncept architektoniczny mieszczący się wśród terenów zielonych i rekreacyjnych zapewni odpowiedni komfort dla mieszkańców.

Na atrakcyjną lokalizację ma również wpływ pobliska infrastruktura komunikacyjna i społeczna (przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie), a także różnorodna oferta usługowa.

Pobierz standard wykończeń (PDF) Pobierz Projekt Zagospodarowania Terenu (PZT)

ul. Ks. Wł. Opolczyka 24, 92-417 Łódź, Polska

+48 606 90 90 35

info@cem-mix.pl