E-mail:

Nowe mieszkania o wysokim standardzie

Firma CEM-MIX to dynamicznie rozwijający się deweloper i inwestor na rynku nieruchomości. W swojej ofercie posiada ciekawe projekty zarówno jednorodzinne jak i wielorodzinne – wszystkie tworzone z myślą o potrzebach Klientów.

Celem firmy jest budowanie mieszkań i lokali usługowych o wysokim standardzie, w przystępnych cenach. Inwestycje realizujemy w atrakcyjnych lokalizacjach, w pobliżu terenów zielonych, oraz doskonale skomunikowanych z centrum miasta czy drogami wylotowymi. Dzięki temu bliskość natury nasi Klienci mogą połączyć z komfortowym, miejskim stylem życia.

W wieloletniej działalności jako dewelopera udało nam się wypracować uznanie, zaufanie i zadowolenie u mieszkańców naszych osiedli. Charakteryzuje nas elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta – bierzemy pod uwagę jego potrzeby i wypracowujemy rozwiązania korzystne dla obu stron.

Zdobyte doświadczenia nauczyły nas, że wymagania odbiorców mieszkań podlegają nieustannym zmianom. Dlatego też dokładamy wszelkich starań by spełniać, a nawet wyprzedzać ich oczekiwania. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań i technologii oferujemy produkty o najwyższej jakości – atrakcyjnie zaprojektowane, sprawnie i solidnie wykonane budynki.


Firma CEM-MIX gwarantuje klientom pewność transakcji. Wszystkie inwestycje realizowane są ze środków własnych, co świadczy o stabilności i płynności finansowej firmy, a dla klienta stanowi gwarancję bezpieczeństwa.

Deweloper Roku 2014 & Luksusowa Marka

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza firma uzyskała tytuł „Dewelopera Roku 2014” w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Jurorzy docenili nas za umiejętności zarządzania projektem inwestycyjnym, znajomość rynku i dopasowanie oferty mieszkaniowej do potrzeb klientów. Jak zaznaczają organizatorzy konkursu, laureaci to firmy bezpieczne, godne zaufania i polecenia, a za ich sukcesem stoją kompetentni i doświadczeni pracownicy.

92-444 Łódź, ul. Maksa Bauma 3

+48 606 90 90 35

info@cem-mix.pl