E-mail:

Mieszkania Hetmańska – etap II

Budynek Nr. L-22 to inwestycja zlokalizowana przy ul. Hetmańskiej w dzielnicy Widzew-Janów w Łodzi.

  • 92-444 Łódź, ul. Karola Borowieckiego 2, 4, 6.

  • Inwestycja zrealizowana

Jedną z nowych inwestycji, Mieszkania Hetmańska – Etap II, tworzy dwuklatkowy budynek, posiadający 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz jedną kondygnacją podziemną.

Budynek zaprojektowano w układzie częściowo zamkniętego dziedzińca o nietuzinkowej i nowoczesnej architekturze z ponadczasową klasyczną estetyką.

W ofercie sprzedaży znajduje się 45 mieszkań, które charakteryzują dopracowane układy umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz. Mieszkania będą zróżnicowane zarówno pod kątem metrażu, jak i liczby pokoi – będą to lokale 1-,2-,3- i 4- pokojowe w metrażach od 30 do 97 m². Każde mieszkanie posiada taras z ogrodem lub przestronny balkon.

Większość mieszkań jest eksponowana na dwie strony świata. Część lokali w budynku będzie miała okna wychodzące na pobliski las. W mieszkaniach znajdują się duże panoramiczne przestronne okna, dzięki którym wnętrza będą odpowiednio doświetlone. Ponadnormatywna wysokość mieszkań (2,80 m) zapewni poczucie większej przestrzeni oraz zwiększy możliwość aranżacji apartamentów.

Projekt budynku obejmuje m.in. cichobieżne windy, komórki lokatorskie na tym samym poziomie co mieszkania, pomieszczenie na wózki i rowery, parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe na terenie ogrodzonej nieruchomości.

Oddanie do użytku w III kwartale 2019 roku.

Zagospodarowanie terenu Standard wykończenia lokalu

92-444 Łódź, ul. Karola Borowieckiego 2, 4, 6.

+48 606 90 90 35

info@cem-mix.pl