E-mail:

Leśna Polana

Mieszkania już od 7 200 zł/m2
Nasza nowa inwestycja Cię zaskoczy. Pierwsze takie mieszkania w Łodzi.

  • 92-444 Łódź, ul. Moryca Welta

Nowe ekskluzywne osiedle budynków czterorodzinnych jest niestandardowym projektem przeznaczonym dla najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja łączy zalety wynikające z posiadania domu, z wygodą i bezpieczeństwem mieszkania na osiedlu.

Prywatny ogrodzony teren, na którym powstanie kompleks 11 budynków czterorodzinnych z garażami oraz miejscami postojowymi.
W każdym z domów zaprojektowano po cztery mieszkania jednopoziomowe o powierzchni od 84 do 117 m² z prywatnymi ogródkami, obszernymi tarasami i balkonami.

Każde z nich posiada komfortowy salon, duże panoramiczne okna, które zapewnią doskonałe nasłonecznienie, a taras z ogródkiem zapewni mieszkańcom komfort codziennego użytkowania.

Na terenie osiedla zaplanowano również dwa nowoczesne i bezpieczne place zabaw dla dzieci.

Wewnętrzna uliczka na terenie zamkniętym tworzy klimat cichej i spokojnej okolicy, na którym przewidziane zostały również miejsca postojowe dla mieszkańców oraz gości.

Nowoczesna architektura, niska zabudowa oraz rozległe tereny zielone dają możliwość spędzania wolnego czasu blisko domu.
W pobliżu znajdują się obiekty usługowe tj. apteki, przychodnie medyczne, centrum handlowe, poczta.

Niewątpliwym atutem jest wysokorozwinięta komunikacja, blisko do tras wyjazdowych i węzła autostrady A1, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, ścieżki rowerowe.

Oddanie do użytku w drugiej połowie 2022 roku.

92-444 Łódź, ul. Moryca Welta

+48 606 90 90 35

info@cem-mix.pl