Telefon:

Osiedle Opolczyka

Termin realizacji: Budynek A1 II kwartał 2016r., budynek B2 III kwartał 2016r., budynek A3 IV kwartał 2016r. Budynek B4 II kwartał 2017r., budynek A5 III kwartał 2017r.

  • Łódź 92-417, ul. Ks. Wł. Opolczyka 21, 21A, 21B, 21C, 21D.

  • Lista mieszkań

Osiedle Opolczyka, to kontynuacja inwestycji „Mieszkania Hetmańska” firmy CEM-MIXJest to nasze największe, jak do tej pory, przedsięwzięcie. To kompleks aż dziewięciu budynków wielorodzinnych – łącznie 292  mieszkania, położone w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Księcia Władysława Opolczyka, w dzielnicy Widzew-Olechów.

Inwestycja realizowana jest w kilku etapach. 

W ramach I etapu osiedla powstaje pięć 3 – piętrowych budynków, a w nich po 32 mieszkania dwu-, trzy- i cztero – pokojowe o powierzchni od 51 m2 do 88 m2. Mieszkania na parterze posiadać będą tarasy z ogrodzonymi ogródkami o powierzchni od 51 do 359 m2. Z kolei lokale na wyższych piętrach otrzymają duże balkony o powierzchni od 14 do 17m2. Budynki zostaną także wyposażone w ciche i nowoczesne windy. Do każdego z mieszkań należeć będzie również komórka lokatorska, znajdująca się na tym samym poziomie co mieszkanie. Dla wszystkich lokali wydzielono przestrzeń postojową, lub miejsca parkingowe pod wiatą na terenie ogrodzonej posesji. Na budynku zamontowano antenę do odbioru telewizji satelitarnej dowolnego operatora. Wydzielony został również  plac zabaw dla dzieci. 

Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest usytuowanie budynków wśród zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i terenów rekreacyjnych (tereny parkowe, ścieżki piesze i rowerowe). Doskonała sieć połączeń z centrum miasta oraz położenie blisko tras wyjazdowych i węzła autostrady A1 (5 minut) zapewni bliskość miejskich udogodnień i szybki wyjazd z Łodzi. 

Usytuowanie inwestycji zapewnia łatwy dostęp do ważnych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowych, przedszkoli, szkół, zakładów opieki medycznej, a także miejsc służących rekreacji i rozrywce. Jednocześnie bliskość natury pozwala lokatorom uchronić się przed wielkomiejskim zgiełkiem.

Zakończenie inwestycji: Budynki A1, B2 i A3 zostały oddane do użytku w 2016 roku. Budynki B4 i A5 zostaną oddane kolejno w II i III  kwartale 2017 roku

Pobierz standard wykończeń (PDF) Pobierz zagospodarowanie terenu (PDF)

Animacja projektu

Osiedle przy ul. Ks. Wł. Opolczyka, to kontynuacja inwestycji “Mieszkania Hetmańska” firmy CEM-MIX. Jest to największe jak do tej pory przedsięwzięcie w skład, którego wchodzić będzie kompleks dziewięciu budynków położonych w otoczeniu lasów w spokojnej okolicy w dzielnicy Widzew - Olechów realizowane w kilku etapach - łącznie 280 mieszkań.

Łódź 92-417, ul. Ks. Wł. Opolczyka 21, 21A, 21B, 21C, 21D.

+48 606 90 90 35

info@hetmanska-opolczyka.pl